Камери відеоспостереження – це ефективний засіб безпеки на об’єктах різного призначення. Їх цінують абсолютно всі люди, які хочуть почуватися в безпеці в офісі, квартирі, приватному будинку чи іншому об’єкті. Але, ефективним обладнання буде лише в тому випадку, якщо воно є робочим. Особливо це актуально, якщо ведеться вуличне відеоспостереження (https://dahua-technology.com.ua/videokamery/ustanovka_ulichnaya/). Розглянемо, якими способами виробники захищають камери від пошкоджень.
Як боротися із фізичними ушкодженнями?
Загалом пошкодити систему відеоспостереження можуть двома способами – фізичний та програмний. Що ж до першого способу, це найбільш вандальський варіант порушення працездатності устаткування. Зловмиснику достатньо лише вдарити по камері за допомогою палиці, руки або кинути камінь. Саме тому необхідно проводити монтаж камер на недоступній висоті.
Єдиним варіантом пошкодження буде камінь чи інший важкий предмет. Захистити від подібних пошкоджень зможе корпус високої міцності із антивандальним покриттям. На сучасному ринку охоронного обладнання досить широкий вибір камер відеоспостереження і з кожним роком вони стають все надійнішими.
Навіть якщо не буде фізичного пошкодження обладнання, зловмисники можуть замалювати об’єктив за допомогою балончика або закрити за допомогою тканини. Виробники оснастили своє обладнання спеціальними датчиками, які це визначають та надсилають повідомлення про те, що об’єктив закритий.
Як боротися із програмними збоями?
Тут йдеться не так про фізичне ушкодження, як про зламування обладнання. Насамперед, необхідно подбати про те, щоб було встановлено не стандартний, а якийсь складний оригінальний пароль. Рекомендується зробити його максимально складним – літери, цифри та спеціальні символи.
Разом з цим, у вас буде можливість зробити мережу Wi-Fi більш захищеною, щоб отримувати зображення та відео із системи з максимально безпечної мережі. Необхідно розуміти, що зловмисники можуть отримати доступ до камери через Wi-Fi, легко підключатися до системи спостереження всередині локальної мережі. Рекомендується використовувати протокол шифрування WPA2, не забуваючи про складність пароля.
Поновлюйте прошивку у камерах відеоспостереження та відеореєстраторі. Це базовий крок для забезпечення безпеки системи спостереження – йдеться про всі пристрої, які працюють у мережі. Найчастіше нова прошивка має спеціальні рішення підвищення безпеки.
Якщо зважати на все це, ви зможете надійно захистити свою систему безпеки і не хвилюватися про те, що вона працюватиме некоректно. Зважайте на те, що саме від вас залежить рівень безпеки на об’єкті.