100 на день – це багато чи мало? Ну, з урахуванням того, що всього кілька місяців тому ця цифра була в 10 разів меншою, то очевидно, що багато. Не дивно, що запит “евакуатор Київ” став таким популярним у пошуку.
Інспектори з паркування розійшлися не на жарт. І за словами прес-служби Київтранспарксервісу (змогли вимовити?) – зупинятися не мають наміру. Наступна мета – 1000 машин на добу.
Для цього потрібно збільшити кількість задіяних евакуаторів. Але зараз уже працюють такі евакуатори, які всю процедуру евакуації можуть виконати за 5 хвилин. Під’їхав, ви й оком не встигнете моргнути, як вашу машину вже евакуйовано.
Не дивно, що київські водії в паніці починають гуглити, які є парковки в центрі, а також дізнаються адреси і телефони евакуаторних служб. І тих, і інших, за словами самої міської влади, зараз недостатньо, але вони працюють над цим. До речі кажучи, парковки не користуються популярністю у місцевих водіїв.
Чого не можна сказати про евакуатори. Насправді евакуатори в Києві стають дуже популярними. Часто їх можна зустріти на дорогах і часто вони їдуть не одні. Як їжачок з мультика закидає яблука собі на спину, так і евакуатори завантажують машини і відвозять їх на штраф-майданчик.
Але евакуатори викликають не тільки, коли потрібно провчити неграмотного водія, а й тоді, коли водій у біді. Зламалася машина, закінчився бензин – евакуатор до ваших послуг.
Вартість виклику евакуатора, до речі сказати, не така й велика. Звичайний чек – 400-500 гривень. Не так і багато, погодьтеся. Могли б сміливо брати більше, враховуючи, з якої проблеми вони витягують водія.
Підводячи підсумок, ми бажаємо інспекторам з паркування менше роботи!