На колегії райдержадміністрації

Автор: Йосиф Шнапс
18.11.2022;
633;
Зміст:

Чергове засідання колегії райдержадміністрації у вівторок, 27 квітня, розпочалось із привітань. В.Ф.Сидоренка, керівник агрофірми ім. Шевченка, було урочисто вручено Похвальну грамоту Кабінету Міністрів та медаль за суттєвий внесок у розвиток агропромислового комплексу Херсонщини, високий професіоналізм та впровадження прогресивних технологій.

Після привітань члени колегії розпочали роботу – вони мали розглянути п’ять питань. Першим обговорювалося виконання бюджету району у І кварталі 2010 року. Загальна сума доходів становила 30399,4 тис. грн., за районним бюджетом – 25377,9 тисячі. План за доходами виконано на 116,4% та 113% відповідно. Із резервного фонду на ліквідацію надзвичайних ситуацій виділено 20 тисяч гривень.

На фінансування програм соціального захисту населення із держбюджету отримано 7 млн. 507,8 тис. грн. субвенції. Міському, сільським та селищним керівникам рекомендовано й надалі дотримуватись жорсткого режиму економії та проаналізувати всі витрати у І кварталі, не допускати нецільового використання бюджетних коштів. А податкова інспекція має покращити контрольно-перевірочну роботу.

Обговорювалося на колегії питання підготовки та проведення оздоровлення та літнього відпочинку дітей. Певні труднощі до організації цієї роботи вносить відсутність бюджету. За попередніми підрахунками на оздоровчу кампанію потрібно 3,5 млн. грн. Лише один день перебування у пришкільному таборі 50% дітей (2800 осіб) коштуватиме бюджету 400 тис. грн. Усього планується охопити всіма видами оздоровлення близько 4000 дітей віком від 7 до 17 років.

Особлива увага буде приділена міському пляжу. Щоб уникнути минулорічної трагедії, до його офіційного відкриття навчальні заклади не вивозитимуть до моря учнів. Щодо дитячих оздоровчих таборів на Арабатській Стрілці, то з 23 не працюватимуть чотири, а ДОТ «Дніпро» перейменують на Будинок матері та дитини «Орлятко». Тож він стане вже третім закладом з однойменною назвою на Арабатці. Під загрозою зриву робота пришкільного табору у Щорсівці. Там досі не налагоджено водопостачання та навряд чи воно з’явиться до літа.

Йшлося і про підсумки опалювального сезону, який тільки завершився, і про підготовку до наступного. Незважаючи на те, що зиму ми пережили, проблемними залишаються питання водопостачання та газифікації міста. Щоб газ не пропадав у квартирах мешканців мікрорайону, газовики запропонували мерії зустрітися з підрядниками та обговорити можливість закільцювання цих будинків. Врятувати ситуацію допоможе також будівництво 18 км гілки газопроводу із Джанкою. Можна і з Якимівки – але це буде набагато дорожче. Вибір має зробити міськрада, яка є замовником робіт. Збільшити тиск подачі газу «Херсонгаз» не може з технічних причин.

Проблемним залишається газопостачання взимку у Щасливцевому. Через велику кількість вологи в газопроводі подача палива в морози припинялася. Зараз у селі на стадії здачі в експлуатацію знаходиться газопровід високого тиску, який допоможе вирішити цю проблему. У планах підготовки до опалювального сезону поставлено конкретні дати. Так, до 15 вересня треба підготувати 116 артезіанських свердловин та 116 водопровідних насосних станцій. До 1 серпня необхідно замовити проект генерального плану водопостачання Генічеська. До 1 жовтня планується збудувати каналізацію по вул. Суворова та КНС у місті, розпочати будівництво напірного колектора та очисних у Новоолексіївці, пробурити нову артезіанську свердловину питної води у Партизанах. А до 1 листопада має бути закільцьований підвідний газопровід високого та середнього тиску в Генічеську.

Щоб вирішити проблему підтоплення у районі, намічено обладнати дренаж та каналізацію на вулицях Зеленій, Пушкіна, Матросова, Колгоспній, Молодіжній у Генічеську (на суму 5,54 млн. грн.). Такі ж роботи провести на центральних вулицях Новоолексіївки (2,776 млн. грн.), а в Сокологірному зробити відведення поверхневих вод із північної частини села (0,5 млн. грн.).

На засіданні колегії було обговорено виконання програми забезпечення інвестиційного іміджу району. Основними завданнями у цьому плані були й залишаються активізація інформаційної та організаційної діяльності, інвестиційна підтримка сільгосппідприємств та фермерських господарств, санітарне очищення району, будівництво об’єктів з переробки сміття, реконструкція та переобладнання баз відпочинку на Арабатській Стрілці.

Коментарі

🔥 ТОП

Малюнки для військових
Малюнки для військових
Фауна Карпат
Фауна Карпат
Як спілкуватися з дівчиною в Інтернеті
Як спілкуватися з дівчиною в Інтернеті
Цитати з українських пісень для Instagram
Цитати з українських пісень для Instagram

👀 Зараз читають

📝 Схожі записи
Будинок для літніх людей у Дніпрі: як зробити правильний вибір
Переглядів: 75
Догляд за літніми людьми в Одесі: ключові аспекти вибору приватного пансіонату
Переглядів: 107
Догляд за літніми людьми в Одесі: як обрати приватний пансіонат
Переглядів: 125
Водоспад Женецький Гук: як дістатися, фото, цікаві факти
Переглядів: 61
Озеро Кугурлуй: де знаходиться та інша корисна інформація
Переглядів: 129
⛱️ Курорти
➡️ Ворохта
➡️ Берегове
➡️ Кінбурнська коса
➡️ Яблуниця
➡️ Колочава
➡️ Ізки
Всі курорти
🏃 Спорт
👦 Імена
🐶 Скільки років живуть собаки
🐈 Скільки років живуть коти
🔍 Популярні запити: