Must-read на осінь 2022

Must-read на осінь 2022
Автор: Йосиф Шнапс
17.10.2022;
905;
Содержание:

Розмову про топ нових книг 2022 оксамитового сезону почнемо з невмирущої класики — доробку Ернеста Гемінґвея. Його «Свято, яке завжди з тобою» перенесе вас на вулиці Парижа 20-го століття, де ви поїсте устриць і круасанів, зможете насолодитися вином і вечірньою прохолодою, поринете в мистецькі й філософські роздуми. А все тому, що книжка заснована на реальному щоденнику, що його вів письменник під час життя у Франції. 

Популярні книжки Дженні Колган купити бажають у багатьох країнах світу. Наразі така можливість є і в українських читачів, бо друком вийшла друга частина історії про пересувну книгарню та її власницю. Події у «Книгарні щастя на березі» відбуваються кілька років потому в Шотландії. Власниці книгарні потрібна допомога й Зої зголошується, хай і має нову роботу нянею та ще й виховує сина. Які пригоди чекають на двох енергійних жіночок, що дуже люблять те, що роблять? Вам точно сподобається ця легка історія з англійським гумором. 

У списках найкращих книг сучасності нерідко опиняються  творіння Фредеріка Бакмана. Не пасе задніх і його збірка «Шляхи життя». Трохи меланхолійні оповідання повністю відповідають назві, що їх об’єднує. Це зворушливі історії про цінність і цілісність життя, про важливість помічати дрібниці та залишатися людиною попри будь-які обставини. Загальний тон оповіді точно прикрасить неквапливий осінній вечір. 

Купити найцікавіші книги в жанрі «детектив» варто любителям полоскотати собі нерви. У творі Меґан Міранди «Ідеальна незнайомка» головна героїня Лія втікає від буденності в нове місто, знаходячи підтримку в подруги Емми. Але відпочинок перетворюється на пекло після жахливої знахідки — тіла дівчини, що схожа на саму Лію. У кого шукати підтримки, як не в нової товаришки? Та біда в тому, що всі довкола стверджують, що не бачили ніякої Емми. Чи існувала вона взагалі? 

Сучасні книги-романи на кшталт «Лагідної війни» Джулії Беррі вражають незвичністю форми та змісту. Долі чотирьох різних людей незримо переплітаються тут, аби слугувати вищій меті, до якої вони рухаються своїми шляхами. Та тільки їхні історії переповідає нам богиня Афродита, чиї діалоги з іншими давньогрецькими богами — це чудове обрамлення кожної дії цієї захопливої книжкової вистави.

Твір «Абрикосова книгарня» української авторки Орести Осійчук найкраще підійде для осінніх вечорів наодинці із собою. Як пов’язані життя однофамільців, між якими більш, ніж століття? Сторінка за сторінкою ви заглибитесь у долю хлопчика Міська, якого мати була змушена лишити родичам, та Михайла, молодого чоловіка з нашого часу. І хай які б таємниці там не ховалися, добро, любов та підтримка допоможуть подолати всі негаразди. 

«Вибачте, на мене чекають», — повторює головна героїня однойменного твору Аньєс Мартен-Люган, коли вчергове тікає з якогось заходу. Вона присвячує весь час роботі та свідомо відсікає будь-яке стороннє спілкування. Та чи справді жінка аж так любить свою роботу? Можливо, десь у душі є незагоєна рана, яку вона воліє не чіпати? Але життя непередбачуване, тож іще прийде час згадати як це, коли на неї справді чекають.

Через значні проблеми з фінансами молода письменниця Лоувен береться за будь-яку роботу. Так вона пристає на пропозицію дописати романи за Веріті, відому авторку, що наразі лежить паралізована. Та серед рукописів їй трапляється особистий щоденник, де описано забагато страшних таємниць, які пов’язані з родиною Веріті. Що зробить дівчина з цією інформацією? Чому з цього часу її власне життя перевернеться догори дриґом? Читайте у книжці Колін Гувер «Веріті». 

Комментарии

🔥 ТОП

Какой город больше: Киев или Варшава?
Какой город больше: Киев или Варшава?
Рисунки для военных
Рисунки для военных
Украинские сериалы, похожие на Поймать Кайдаша
Украинские сериалы, похожие на Поймать Кайдаша
Как общаться с девушкой в Интернете
Как общаться с девушкой в Интернете

👀 Сейчас читают

📝 Похожие записи
Интересные факты из жизни Всеволода Нестайко
Просмотров: 91
ТОП-3 страны Европы для получения гражданства при покупке недвижимости
Просмотров: 69
2005 – это год какого животного?
Просмотров: 120
2003 – это год какого животного?
Просмотров: 151
Пин-ап: история стиля, его звезды и влияние на моду и культуру
Просмотров: 102
⛱️ Курорты
➡️ Буковель
➡️ Шешоры
➡️ Пилипец
➡️ Квасы
➡️ Косов
➡️ Приморский Посад
Все курорты
🏃 Спорт
👦 Имена
🐶 Сколько лет живут собаки
🐈 Сколько лет живут коты
🔍 Популярные запросы: