Кубок пам’яті воїнів-інтернаціоналістів – у футболістів “Мото-драйва”!

Автор: Йосиф Шнапс
17.11.2022;
486;
Зміст:

Літній футбольний сезон у районі завершився у вогкий жовтневий день на стадіоні «Будівельник» фінальним матчем розіграшу Кубка пам’яті воїнів-інтернаціоналістів Генічеського району, в якому зійшлися команда «Фрунзе» з однойменного села та генічний «Мото-драйв».

На шляху до фіналу фрунзенці лише у серії післяматчевих пенальті здолали у Партизанах місцеву «Таврію» та впевнено переграли у півфіналі новоолексіївський «Арсенал» — 7:3. “Драйвери” так само невимушено розправилися зі щасливцівською “Стрілою” 7:1 і в завзятій боротьбі перемогли “Южанець” з Любимівки – 2:1.

Передматчеві розклади говорили про те, що суперники гідні один одного і легкою перемогою у цьому поєдинку не буде ні для кого з фіналістів. Початок матчу був за генічанами. Зусиллями досвідчених футболістів лінії півзахисту їм вдалося взяти під контроль середину поля та один за одним створювати небезпечні моменти біля воріт суперника. Активністю та наполегливістю вирізнявся нападник «Мото-драйву» Костянтин Гріненко. Вже на 10-й хвилині гри він успішно зіграв на добиванні і переправив м’яч, який відскочив від воротаря фрунзенців, у порожні ворота після штрафного удару.

На 37-й хвилині матчу Гріненко знову змусив помилитися оборону суперників, змусивши захисника Фрунзе Олега Прокопчука порушити правила у своєму штрафному майданчику. Пенальті впевнено реалізував Микола Якунін.

З таким рахунком – 2:0 – закінчився перший тайм. Здавалося б, перемога “у кишені” у “Мото-драйву”! Проте з таким твердженням ні в яку не погоджувалися численні вболівальники «Фрунзе», які заповнили трибуни стадіону і з перших секунд другого тайму погнали своїх улюбленців відіграватися.

Знайшов, мабуть, потрібні слова для підопічних та тренер фрунзенців Ернест Кадиров. “Фрунзе” заграв у другій половині матчу зовсім по-іншому!

На 57-й хвилині зустрічі вдалося відзначитися В’ячеславу Пилипенку, який вийшов на заміну — 2:1! Часу до закінчення матчу залишалося багато, але “Мото-драйв” вміло оборонявся і майже не давав суперникові шансів зрівняти рахунок. І лише на останній хвилині основного часу матчу захиснику фрунзенців Олегу Прокопчуку в метушні біля воріт вдалося забити такий потрібний м’яч — 2:2! Дві додаткові 15-хвилинки пройшли без особливих спроб атакувати. Суперники, ймовірно, боялися припуститися фатальної помилки і зберегли свої ворота в недоторканності.

Регламент у разі нічийного результату передбачає післяматчеві пенальті. У них, як правило, перемагають досвідченіші. Так сталося і цього разу. У всій красі з’явився перед глядачами найдосвідченіший воротар «драйверів» Едуард Лосьєв, який відбив три удари суперників і приніс своїй команді перемогу!

Голова Генічеської районної організації УСВА Володимир Приходько та воїн-інтернаціоналіст Олександр Стрюков вручили переможцям красень-кубок, диплом та грошову премію. Пам’ятним кубком, дипломом та грошовою премією було нагороджено і фіналістів. Свої нагороди здобули найкращі гравці фінальної зустрічі – В’ячеслав Пилипенко у фрунзенців та герой матчу Едуард Лосьєв у «Мото-драйву».

Районна федерація футболу дякує за плідну співпрацю районній організації УСВА та особисто її голові В.С.Приходьку.

Афганці ж у свою чергу виносять подяку за спонсорську допомогу приватному підприємцю Віталію Селіванову.

Літній сезон 2011 року завершено, але відпочивати футболісти не збираються. До 15 листопада триватиме реєстрація команд для участі у зимовому чемпіонаті району, початок якого заплановано на 19 листопада.