Ушел Виталий Сидоренко

Автор: Йосиф Шнапс
20.09.2022;
386;
Содержание:

На 56-му році життя перестало битися серце щирої порядної людини, талановитого керівника, який більше 30 років віддав сільськогосподарській справі, Віталія Пилиповича Сидоренка.

Народився він 4 січня 1955 року у селі Гмирянка Ічнянського району Чернігівської області. Трудову діяльність розпочав у 1976 році агрономом радгоспу–заводу ім. Космонавта Комарова. 1986 року закінчив Херсонський сільськогосподарський інститут за спеціальністю вчений агроном.

Вдумливість, наполегливість, здатність до аналізу, тяга до знань – усе це сформувало В.П.Сидоренка як висококваліфікованого фахівця – практика, здібного керівника.

У 1988 році догмарівці обрали його головою місцевого колгоспу, реорганізованого згодом у ТОВ «Агрофірма ім. Т.Г. Шевченка».

Де б не працював Віталій Пилипович, які б посади не обіймав, його завжди відзначали відповідальність за доручену справу, високий професіоналізм, людяність, творчий пошук нового, передового, він був утілювачем всього сучасного у сільськогосподарському виробництві.

Кероване ним господарство вже багато років займає передові позиції в сільськогосподарському виробництві (спеціалізується на вирощуванні зернових, технічних та овочевих культур, а також переробці овочів).

Творча та наполеглива праця Віталія Пилиповича високо оцінена державою. Він неодноразово відзначався нагородами Міністерства аграрної політики, обласної та районної державних адміністрацій. 1999 року отримав звання Почесного професора Херсонського державного аграрного університету. У 2000 році його нагороджено «Знаком Пошани» Міністерства аграрної політики, Грамотою Президента України, а у 2006-у присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства».

Світла пам’ять про Сидоренка Віталія Пилиповича назавжди залишиться в серцях людей, які знали його та працювали поруч з ним.

Висловлюємо глибокі співчуття родині, усім рідним та близьким, розділяємо з ними біль втрати рідної людини.

Німетуллаєв С.Н., Рєзніков О.В., Попов В.М., Акименко О.І., Ларін О.О., Старостенко С.І., Коробков О.О., Шулік В.Г., Кістечок О.Д., Попов В.М., Коберник В.П., Черепаха А.В., Костиря І.В., Русак А.Б., Лазар П.Н., Йокич Д.Р., Черкашин В.В., Крижановський В.Г., Косолап В.Г., Ніколенко М.В., Рогожкін С.Н., Шибайлов В.В., Жадан В.В., Соболевський В.В.

№38 от 23 сентября 2010

Комментарии

ТОП

Ламинирование волос
Ламинирование волос
Кто такой еретик
Кто такой еретик
Идеи и позы для фото в Instagram
Идеи и позы для фото в Instagram
Тату змея: значение и символизм
Тату змея: значение и символизм
📝 Похожие записи
Больше половины украинцев против легализации азартных игр
Просмотров: 315
Они управляют районом
Просмотров: 472
Меньше проверок, больше доверия
Просмотров: 378
Возможности для развития района есть
Просмотров: 417
Дебют районных депутатов…
Просмотров: 329
⛱️ Курорты
➡️ Берегово
➡️ Генгорка
➡️ Арабатская стрелка
➡️ Рахов
➡️ Пилипец
➡️ Мигово
Все курорты
🔍 Популярные запросы: