Як вибрати обладнання для перукарні та салону краси?

Як вибрати обладнання для перукарні та салону краси?
Автор: Йосиф Шнапс
23.11.2022;
171;
Содержание:

Правильно підібрані меблі — основа облаштованої перукарні . Вони визначають функціональність, комфорт і естетичність приміщення, що є особливо важливою характеристикою в цій галузі послуг.

Як вибрати найкраще перукарське крісло?

Перукарські крісла — основа кожного салону. Вона має виконувати передусім покладені на неї функції. Найголовніше з них — комфорт — як для клієнта, що сидить в ній, так і для працюючого перукаря. Комфорт людини, за якою доглядають, створюється завдяки підлокітникам і зручній спинці, що закінчується у верхній частині спини — щоб клієнт мав підтримку, а перукар мав свободу створювати зачіску.

Перукарські процедури легше буде виконувати на обертовому кріслі, яке легко пересувати, але оснащене системою захисту від неконтрольованого руху . Оптимальними розмірами для крісла є: — глибина — 50-70 см, ширина — 55-75 см і висота — 80-100 см. Моделі, які зараз продаються, мають різноманітні форми та кольори, які можна підібрати до інтер’єру вітальні.

Як вибрати кращу приставку?

Ще одна важлива частина обладнання. Використовується в першу чергу клієнтом для постійного контролю за роботою перукаря. Навколо дзеркала також гарне місце для розміщення обладнання, яке зараз використовується.

Залежно від ідеї дизайну, наявного простору та вимог замовника, він може включати велике дзеркало навпроти крісла (зазвичай вішається на стіну), шафи з боків (один або два з боків) і полиці для розміщення кави або для приховування сумочка клієнта на час стрижки.

Дзеркало має бути добре освітлене, бажано природним освітленням, що підтримується штучним освітленням, що забезпечує теплі кольори та хорошу видимість деталей.

Куди поставити сушарки?

У деяких салонах використовується спеціалізована, стояча сушарка, яка кладеться на голову клієнта. Воно сушить волосся швидше і ефективніше , але не дозволяє одночасно моделювати перукарем. З цієї причини моделі, подібні до тих, що використовуються вдома, призначені для тримання в руці, досі використовуються в багатьох місцях.

Сушарка

Як вже було сказано, в переважній більшості салонів використовуються типові сушарки для рук. Це обладнання повинно бути фірмовим, мати високу потужність (понад 2000 Вт) і регульовану температуру сушіння (холодне повітря). Найкраще, щоб він мав змінні наконечники для моделювання різних типів волосся. Не забувайте купувати обладнання з гарантією.

Інтернет магазин професійного обладнання для для салонів краси, перукарень, товарів для манікюру та педікюру beauty-market.com.ua допоможе знайти вам якісний манікюрний стіл, завдяки широкому вибору. Можлива покупка товарів в розсрочку та оплатою частинами.  допоможе знайти вам якісний товар.

Комментарии

ТОП

Новые украинские исполнители
Новые украинские исполнители
Как научиться кататься на лыжах: советы для новичков
Как научиться кататься на лыжах: советы для новичков
Мадрид или Барселона: какой город лучше
Мадрид или Барселона: какой город лучше
Турция или Египет: куда лучше ехать?
Турция или Египет: куда лучше ехать?
📝 Похожие записи
Как выбрать правильную зимнюю обувь?
Просмотров: 88
О курортном сезоне и не только
Просмотров: 222
В.Козявкин: гигиена должна быть во всем: в питании, в любви, в мышлении
Просмотров: 243
О школьниках и инвалидах шла речь на заседании коллегии райгосадминистрации 23 марта
Просмотров: 189
Кінофорум в «Експресі»
Просмотров: 284
⛱️ Курорты
➡️ Сколе
➡️ Приморск
➡️ Воловец
➡️ Вижница
➡️ Косов
➡️ Генгорка
Все курорты