Як вибрати обладнання для перукарні та салону краси?

Як вибрати обладнання для перукарні та салону краси?
Автор: Йосиф Шнапс
23.11.2022;
511;
Содержание:

Правильно підібрані меблі — основа облаштованої перукарні . Вони визначають функціональність, комфорт і естетичність приміщення, що є особливо важливою характеристикою в цій галузі послуг.

Як вибрати найкраще перукарське крісло?

Перукарські крісла — основа кожного салону. Вона має виконувати передусім покладені на неї функції. Найголовніше з них — комфорт — як для клієнта, що сидить в ній, так і для працюючого перукаря. Комфорт людини, за якою доглядають, створюється завдяки підлокітникам і зручній спинці, що закінчується у верхній частині спини — щоб клієнт мав підтримку, а перукар мав свободу створювати зачіску.

Перукарські процедури легше буде виконувати на обертовому кріслі, яке легко пересувати, але оснащене системою захисту від неконтрольованого руху . Оптимальними розмірами для крісла є: — глибина — 50-70 см, ширина — 55-75 см і висота — 80-100 см. Моделі, які зараз продаються, мають різноманітні форми та кольори, які можна підібрати до інтер’єру вітальні.

Як вибрати кращу приставку?

Ще одна важлива частина обладнання. Використовується в першу чергу клієнтом для постійного контролю за роботою перукаря. Навколо дзеркала також гарне місце для розміщення обладнання, яке зараз використовується.

Залежно від ідеї дизайну, наявного простору та вимог замовника, він може включати велике дзеркало навпроти крісла (зазвичай вішається на стіну), шафи з боків (один або два з боків) і полиці для розміщення кави або для приховування сумочка клієнта на час стрижки.

Дзеркало має бути добре освітлене, бажано природним освітленням, що підтримується штучним освітленням, що забезпечує теплі кольори та хорошу видимість деталей.

Куди поставити сушарки?

У деяких салонах використовується спеціалізована, стояча сушарка, яка кладеться на голову клієнта. Воно сушить волосся швидше і ефективніше , але не дозволяє одночасно моделювати перукарем. З цієї причини моделі, подібні до тих, що використовуються вдома, призначені для тримання в руці, досі використовуються в багатьох місцях.

Сушарка

Як вже було сказано, в переважній більшості салонів використовуються типові сушарки для рук. Це обладнання повинно бути фірмовим, мати високу потужність (понад 2000 Вт) і регульовану температуру сушіння (холодне повітря). Найкраще, щоб він мав змінні наконечники для моделювання різних типів волосся. Не забувайте купувати обладнання з гарантією.

Інтернет магазин професійного обладнання для для салонів краси, перукарень, товарів для манікюру та педікюру beauty-market.com.ua допоможе знайти вам якісний манікюрний стіл, завдяки широкому вибору. Можлива покупка товарів в розсрочку та оплатою частинами.  допоможе знайти вам якісний товар.

Комментарии

ТОП

Как правильно загорать
Как правильно загорать
Откуда берутся волны на море
Откуда берутся волны на море
Курорты, где мало русских
Курорты, где мало русских
Медузы на Арабатской стрелке: текущая ситуация
Медузы на Арабатской стрелке: текущая ситуация
📝 Похожие записи
Городок
Просмотров: 1045
Чем запомнилась премия Грэмми-2023
Просмотров: 597
Куда идти с вузовским дипломом?
Просмотров: 889
Какой джин выбрать для коктейлей
Просмотров: 161
Характер французского бульдога: что любят и как обращаются с детьми
Просмотров: 209
⛱️ Курорты
➡️ Поляна
➡️ Воловец
➡️ Микуличин
➡️ Степановка 1-я
➡️ Межгорье
➡️ Хуст
Все курорты
🏃 Спорт
👦 Имена
🐶 Сколько лет живут собаки
🐈 Сколько лет живут коты
🔍 Популярные запросы: