Автор: Йосиф Шнапс
18.11.2022;
502;
Зміст:

Перший тур приніс в основному очікувані результати, за винятком одного матчу, в якому передбачити переможця було дуже складно, і лише фінальний свисток арбітра визначив команду, яка виграла.

4 грудня, у суботу, погода радувала футболістів, було тепло, безвітряно, грай на своє задоволення. Зустріч між командами «Спартак» (Геничеськ) – «Время» (Петрівка) відбулася у спокійній обстановці, суперники намагалися грати комбінаційно, у пас. Певною мірою це краще вдавалося генічанам, що й призвело в середині першого тайму до взяття воріт супротивника. Автором першого голу зимового чемпіонату став нападник «Страта» Олександр Черняєв. У другій половині гри з 76 по 80 хвилину у генічан відзначилися Сергій Сажнєв та Анатолій Приходько. Підсумок – 3:0 на користь “Спартака”.

А що ж петрівці? У їхньому складі грали молоді футболісти, які часом проводили добрі атакуючі дії, але до логічного завершення їх не доводили. І все ж у порівнянні з минулим чемпіонатом вони виглядали впевненішими, технічнішими.

Потім уболівальники побачили у справі ще дві міські команди – КДЮСШ та «КУМ». Зрозуміло, під егідою спортшколи, де тренер Віктор Квасов, грали юні обдарування, а за їхніх суперників сама назва каже – гравці, які мають життєвий та футбольний досвід. Досвід цього разу і взяв гору над молодістю — 5:1, два забиті м’ячі на рахунку Антона Черемісіна. Розписалися у воротах суперників також Віталій Солоп, Олександр Ганчев та Віталій Слєпов. «Розмочив» рахунок влучним ударом Володя Примак.

У неділю, 5 грудня, було холодніше, але на полі вирували пристрасті, та ще які. Матч «Арсенал» (Новоолексіївка) – «Славутич» (Геничеськ) очікувався з великою цікавістю, адже як в одній, так і в іншій команді в заявці були хороші футболісти. Початок гри за новоолексіївцями, вони більше атакували, за першої ж нагоди били по воротах. Генічани збудували гру на контратаках. У такому ключі проходив перший тайм, у середині якого успіху досяг Олег Прокопчук. З рахунком 1:0 на користь “Арсеналу” команди розійшлися на перерву.

У другій половині гри футболісти «Славутича» кинулися відіграватись. Спочатку з пенальті Віталій Охонько зрівняв рахунок, а незабаром Микита Крижановський вивів свою команду вперед — 2:1. Порушили правила гри генічани у своєму штрафному майданчику та арбітр у полі Сергій Стоволосов призначив черговий пенальті. До м’яча підходить Станіслав Кондрашов, удар – повз. Здається, і фортуна цього дня не на боці новоолексіївців, стиснувши зуби, вони атакували. В одній з атак у метушні біля воріт генічан найквапливіше виявився той самий С. Кондрашов і порівняв рахунок.

До кінця матчу хвилин п’ять, і знову порушення у штрафному майданчику «Славутича» та арбітр С. Стоволосов вказує на 11-метрову позначку. Цього разу наважився пробити пенальті Денис Багринцев і зробив це чітко, удар припав у нижній кут воріт. Воротар генічан був безсилий. 3:2 – вольова та дуже нервова перемога «Арсеналу».

А завершився перший тур зустріччю «Україна» (Щорсівка) – «Фрунзе» (Фрунзе). У ній сенсації не сталося, щорсівці переграли своїх опонентів 3:0 та записали перші очки у свій актив. Двічі відзначився у них Костянтин Гріненко та Микола Якунін.

Цьогорічний зимовий чемпіонат, як відомо, швидкоплинний, пройде лише в одне коло. Після його завершення четвірка найкращих команд і розіграє найсильнішу звання. Думаю, за вихід до фінальної частини боротьбу поведуть команди, які перемогли у стартовому турі. Досить сильну конкуренцію становитиме їм «Славутич».

Тож вся боротьба ще попереду, адже не сказали свого останнього слова та інші команди. А поки що в другому турі грають: «Час» – «Фрунзе», «Славутич» – «Україна», «КУМ» – «Арсенал», «Спартак» – КДЮСШ. Центральна зустріч між «кумами» та арсенальцями, чи поступиться і в другому матчі «Славутич»? Про все дізнаємося у найближчі вихідні 11 та 12 грудня.